صنایع غذایی انجمن

شرکت محصولات غذایی انجمن با ایجاد بستر مناسب و وسیعی از کارخانجات، مجموعه های تولیدی بسته بندی و پخش دسته های مختلف محصولات خوراکی و نوشیدنی شامل زعفران، برنج، چای، آجیل، میوه های خشک، شیرینی و حتی ترشیجات سعی نموده تا در ارایه بهترین محصولات غذایی در قالب تخصصی و با در نظر گرفتن نظرات مشتریان گرانقدر خود در سراسر دنیا پیشرو باشد. این روند همچنان ادامه دارد تا جاییکه باعث رشد روزافزون این برند در بازارهای رقابتی داخلی و بین المللی گشته است.
شرکت مواد غذایی انجمن در کشور ایران شهر اشتهارد – شهرک صنعتی اشتهارد و با مساحتی وسیع تاسیس گردیده است. این شرکت در سال 1357 به منظور تولید انواع مواد غذایی به بهره برداری رسید. تولیدات این شرکت در ابتدا شامل انواع زعفران بود که به تدریج و با توجه به نیاز مشتریان و نیز سیاستهای توسعه شرکت علاوه بر محصول فوق انواع خشکبار، شورجات، ترشی ها، حبوبات، کنسرو و شیرینی جات، مرباجات، انواع آبمیوه، آبلیمو و همچنین رب گوجه فرنگی، میوه جات و سبزیجات خشک گردید.
مدیریت محصولات غذایی انجمن با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است خط و مشی کیفیت و ایمنی خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.

برای این منظور اهداف زیر مد نظر قرار دارد:

عرضه محصول قابل رقابت در بازار داخلی و خارجی
صادرات محصولات به کشورهای مختلف
حضور سالانه در نمایشگاه های خارجی
رعایت نکات بهداشتی و کنترل مداوم کارکنان و محصولات تولیدی
نظر خواهی مستمر از مشتریان و ارزیابی این نظریات برای بهبود مستمر
حفظ کیفیت محصولات مطابق با الزامات قانونی ملی و مشتری
ایجاد بستر مناسب جهت ارائه نقطه نظرات بهداشتی در خط تولید توسط مسئولین و اپراتورهای تولید
پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت
مدیریت شرکت محصولات غذایی انجمن با الزام به موارد فوق کلیه کادر شرکت را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه فوق نموده است. اهمیت به نظرات مشتری جزء مهمترین برنامه های این شرکت است به نحوی که شرکت انجمن همیشه پذیرای پیشنهادات و انتقادات مشتریانش می باشد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

شرکت محصولات غذایی انجمن به حریم شخصی کاربران خود احترام می گذارد، بنابراین اطلاعات شخصی افرادی که با این مجموعه در ارتباط هستند کاملا محرمانه بود و در اختیار هیچ فرد و یا مجموعه ای قرار نخواهد گرفت. این مجموعه به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار سایرین قرار نخواهد داد بنابراین اطلاعاتی مانند کارتهای بانکی، شماره های تماس، آدرس محل سکونت و یا کار، آدرس پست الکترونیکی و یا سایر محتوای دیجیتالی که به این مجموعه ارسال می نمایید بصورت کاملا محرمانه محفوظ می گردد.
با کسب اجازه از شما، بروشورها و کاتالوگ های دیجیتالی مجموعه انجمن را در قالب گاهنامه و بصورت دیجیتالی برای شما ارسال می نماییم تا از آخرین اطلاعات مرتبط با محصولات و پیشنهادهای تشویقی ما آگاه باشید. در این میان لازم به توضیح است که در ایمیل های دریافتی قادر خواهید بود تا نحوه عضویت خود در خبرنامه را مدیریت نمایید.
ما سایت خود را در بازه های زمانی گوناگون بروزرسانی می نماییم. این سایت با بهره گیری از بهترین COOKIEها امکان خدمت رسانی بهتر را به ما می دهد تا صفحاتی که شما از آنها بیشتر استفاده می کنید و یا نیازمند به استفاده آنها هستید و حتی چناچه با اشکال نرم افزاری روبرو هستند را یافته و ایراد آنها را رفع نماییم. همچنین ما با احترام به میزان امنیت شبکه موجود بر روی رایانه و یا موبایل شما، اطلاعات بین سایت و دستگاه شما را جابجا می نماییم.